MMask Organizasyon; Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunlarından, Sonnur Ayşegül KARAKAŞ ve Can KARAKAŞ tarafından 1996 yılında ilk kez Beyoğlu / Tokatlıyan han'da faaliyet göstermeye başladı. ilk günden itibaren profesyonel hizmet vermeyi amaçlayan Mask Organizasyon, kadrosunu da profesyonel tiyatro oyuncularından oluşturdu. Bu detay, Ayşegül ve Can tiyatro kökenli olmalarından ve tiyatronun insan ilişkileriyle ne kadar ilintili olduğunu bilmelerinden kaynaklanıyordu.

Yaratıcı, titiz ve özellikle disiplinli olmaya özen gösteren, tüm aktivitelerde detaycı bir anlayışla hizmet vermeyi amaçlayan ve ilk günden beri başarı grafiğini yükselten Mask Organizasyon, kurduğu profesyonel ekiple kısa zamanda İstanbul'da ses getirmeye başladı. Bu ses zamanla İstanbul sınırlarının da ötesine taşacaktı.

Mask Organizasyon; 2000 yılından itibaren Caddebostan Plaj Yolu'nda, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için faaliyet alanını genişletmeye başladı. Başta turizm kongre ve toplantı organizasyonları olmak üzere; dekorasyon, ses-ışık sistemleri, animasyon ve ikram servisleriyle hem kurumsal hem de bireysel organizasyonlarda sektörün önde gelen firmalarından biri oldu.

Kuruluşundan bu yana kendini sürekli yenileyen, değişime ve gelişime ayak uydurmayı başaran Mask Organizasyon ilk günden itibaren edindiği tavrı ve duruşu bozmadan müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.